Yaşam
Giriş Tarihi : 17-05-2022 17:35   Güncelleme : 17-05-2022 17:35

Urla’nın sokakları caddeleri ve sahilleri yaza hazırlanıyor

Urla Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç'ın önderliğinde belediye ekipleri yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçenin merkez ve mahallelerini program dahiline alan ekipler sokak ve caddeleri yaza hazırlıyor.

Urla’nın sokakları caddeleri ve sahilleri yaza hazırlanıyor

Urla Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç'ın önderliğinde belediye ekipleri yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçenin merkez ve mahallelerini program dahiline alan ekipler sokak ve caddeleri yaza hazırlıyor.

 

Mehmet Ali Aygüven Caddesi’nden başlayan Harbiye Caddesi’nin 121.Sokak ile kesiştiği noktada 25.000 metrekarelik alana sıcak asfalt serim çalışmasına başlayan ekipler kilit parke ve bordür döşeme çalışmalarının yanı sıra sahil düzenleme çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

 

Çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Dayanç; “İlçemizin genelinde gerçekleşecek olan yol çalışmaları ekiplerimiz tarafından tüm hızıyla devam edecek. Bizlerin amacı halkımıza hizmet ederek ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getirip gelecek nesillere bırakmaktır.” dedi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı
AdminAdmin