Gündem
Giriş Tarihi : 01-11-2016 10:33   Güncelleme : 01-11-2016 10:33

Çankaya'da Asfalt Çalışmalarını Başkan Yerinde İnceledi

Çankaya'da devam eden asfalt çalışmalarını, Belediye Başkanı Alper Taşdelen yerinde inceleyerek, asfalt işçileri ile bir araya geldi. Çankaya'da yol ve kaldırım sorununun bitmek üzere olduğunu belirten Taşdelen, önemli açıklamalarda bulundu.

Çankaya'da Asfalt Çalışmalarını Başkan Yerinde İnceledi

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya genelinde süren asfalt çalışmalarını, denetledi. Kış yaklaşırken bölgelerde aralıksız devam eden tam kaplama ve renkli desenli kaldırım çalışmalarını bir arada yürüttüklerini belirten Taşdelen, asfaltta yıl sonu hedefi olan 200 bin ton rakamına hemen hemen ulaştıklarını ve Çankaya’nın her bölgesini asfalt ve kaldırım sorunu yaşanmayan bir hale getireceklerini söyledi. 

Mustafa Kemal ve Çayyolu mahallelerinde yol ve kaldırım yapım ekiplerini yerinde denetleyen Taşdelen, çalışanlara teşekkür ederek kolaylıklar diledi. 

ÇANKAYA’DA YOL VE KALDIRIM SORUNU BİTMEK ÜZERE

İşbaşı yaptıkları günden itibaren ilçede yol ve kaldırım sorununa kesin çözüm için kolları sıvadıklarını ifade eden Başkan Taşdelen, 3 yıllık dönemde yaklaşık 500 bin ton asfalt kullanarak önemli bir rekora imza attıklarını belirtti.

Bugüne dek, 124 mahallesi bulunan Çankaya’da 110 mahallede tam kaplama ve onarım yoluyla çözüm ürettiklerini dile getiren Taşdelen, ekiplerin Kasım ayı sonuna kadar çalışmalarına devam edeceklerini aktardı.

AdminAdmin