Yaşam
Giriş Tarihi : 18-11-2017 18:31   Güncelleme : 18-11-2017 18:53

Günlük burç yorumları (19 Kasım 2017 Pazar)

Günlük burç yorumuları 19 Kasım Pazar günü için ne diyor, aşk, sağlık, iş ve para hayatınız için günlük burç yorumu haberimizde. 19.11.2017 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi,akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu için bugün burç yorumları...

Günlük burç yorumları (19 Kasım 2017 Pazar)

Günlük bircunuz 19 Kasım için neler söylüyor, bu yeni gün sizlere aşk ve iş hayatınız için neler getirecek? İşte burcunuzun yorumu...

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğiniz insanın isteklerine göre hareket edebilirsiniz. Aşk hayatınızda oldukça hareketli ve sizi memnun eden etkiler altında olacaksınız. Ani davranışlarla bu güzel günü sarsmayın. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlığınıza özen göstereceksiniz. Alışkanlıklarınızda dengeli davranmak çok önemli olacak. Kafanız yapılması gereken işlere takılı olabilir. Sevdiklerinizle iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız ön planda olacak. Gününüzü eğlenceli konu ve olaylarla geçirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek sizin için çok önemli olacak. Harcamalarınızı kafanıza fazla takmayın. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eviniz ve ailevi konular önem kazanmaya başlayacak. Sadece sevdiklerinizle bir arada olmak sizi mutlu edebilir. Bugün kalabalık ve yabancı ortamlara pek tahammül edemeyebilirsiniz. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevre alanlarınız devrede olacak. İletişim halinde olacağınız insanlarla konuşmalarınızı hızlandırabilir ve planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içinde çok hızlı değişebilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda ölçülü ve dengeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda harcamalardan uzak durun. Keyfinizin arttığı bu dönemde iş konularındaki planlarınızı gözden geçirmelisiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi istekleriniz ve düşünceleriniz önem kazanacak. Seyahatteyseniz, gayet olumlu etkiler altında olacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı duygu değişkenliklerinizle tepki vermeyin. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sakinleşmek ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Davranışlarınızda bazı şeyleri yeniden düzenlemeniz ve tepkilerinizi biraz aşağıya çekmeniz gerekebilir. Her şeyi gözünüzde çok fazla büyütmeyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla gününüzü paylaşmak sizin için önemli olacak. Eğlenceli yer ve ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız planlarınız için sizi harekete geçirebilir. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Göz önünde olacağınız yerlerde kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Toplum içinde oluşan bir sürtüşmeyi, dengeli yapınızla siz çözebilirsiniz. İlişkinizde bazı şeyleri zorlamamalısınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzak diyarlarda veya tatilde kendinizi oldukça mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Düşünceleriniz kolay değişecek. Kaprislerinizi yakın çevrenizde bulunan insanlara daha fazla göstereceksiniz. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para konuları ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle parasal sürtüşmelere girmeyin. Planlarınızın tıkır tıkır işleyeceği bir dönemdesiniz. Olaylara biraz daha mantıkla yaklaşın.

AdminAdmin