YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-08-2022 15:08   Güncelleme : 25-08-2022 15:20

Adanalı Aziz Yaşar Berçin önemli projeler için Ankara'da

Adanalı iş insanı Aziz Yaşar Berçin, yeni yatırımlar için Ankara'da bir takım temaslarda bulundu. Ankara'da önemli yatırımlar yapmak için girişimlerde bulunan iş insanı Aziz Yaşar Berçin'in yeni projelerine ait detaylar Haber Asır'ds

Adanalı Aziz Yaşar Berçin önemli projeler için Ankara'da

İş İnsanı Aziz Yaşar Berçin ve kendisi gibi iş insanı Mustafa Sürmeli Şehir Grup Medya’yı ziyaret ederek, medya Grup Başdanışmanı Özcan Şahin ile istişare toplantısı yaptı. Ankara da yeni dönem çalışmaları için göz kırptı.

Bir dönem Yüreğil Ziraat Odası Başkanlığı da yapan Adana’nın sevilen iş insanı Aziz Yaşar Berçin Ülkemizin yurt dışına ihracat yapan ihracatçı olma özelliğinin yanı sıra ve aynı zamanda ihracat ithalat işleriyle birlikte emlak konut sektöründe bölgesinde etkin bir konuma sahip bulunuyor.

Zaman zaman geldiği Ankara’da çeşitli görüşmelerde bulunan iş insanı Aziz Yaşar Berçin yeni dönem çalışmaları hakkında gazetemiz yetkililiklerine bilgi verdi değerlendirmeler yaptı. Bir dönem Anavatan partisinde siyasette yapan Berçin, o zamanki siyaset ile günümüz siyaseti arasındaki farklılıkları ve olması gerekenlerle siyasette yanlışları ve doğruları değerlendirdi.

Kaynak: ankarahabergundemi.com 

AdminAdmin