İFTAR PROGRAMI BOĞAZİÇİ’DE DEVAM ETTİ

Milas Belediyesi tarafından Ramazan Ayı’nda gerçekleştirilen iftar programları devam ediyor. Ramazan Ayı’nın başından itibaren devam eden yemekler dün, Boğaziçi Mahallesi’ndeydi.

Yaşam - 21-04-2022 09:40

İFTAR PROGRAMI BOĞAZİÇİ’DE DEVAM ETTİ

Belediye tarafından hem Milas merkez mahallelerinde hem de beldelerde devam eden iftar yemeklerine 7’den 70’e tüm Milaslı yurttaşlar yoğun katılım gösteriyor. Düzenlenen iftar yemeklerinde birbirinden farklı etkinlikler de vatandaşlarla buluşturuldu. Tiyatro oyunları, müzik dinletileri ve daha farklı birçok etkinlikle Milas Belediyesi Ramazan Ayı’nın anlamına uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. 

“Boğaziçi Mahallesi’nde İftar Yemeği”

Ramazan Ayı’nın başından itibaren devam eden iftar yemekleri dün akşam, Boğaziçi Mahallesi’ni kapsayacak şekilde Boğaziçi İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen yemeğe, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat katılırken, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Halil Mutlu ve Mehmet Ateş, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları da Başkan Tokat’a eşlik etti.

“Başkan Tokat’tan Mesaj”

İftar yemeği öncesi ud, kanun ve ney eşliğinde enstürmantel ilahi dinletisi sunuldu. 3 farklı noktada kurulan yemek dağıtım alanlarından yemeklerini alan vatandaşlar, müzik dinletisi eşliğinde oldukça keyifli dakikalar yaşadı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat düzenlenen programda bir konuşma gerçekleştirdi. Ramazan Ayı’nın bereket içinde geçmesini dileyen Başkan Tokat yaptığı konuşmada, “Ramazan paylaşmaktır, dayanışmadır; yüzlerdeki gülümsemeye ortak olmaktır… Ramazan Ayı birliktir, beraberliktir. Milas Belediyesi olarak bugün iftar yemeği programımızı Boğaziçi Mahallemizde gerçekleştirerek hemşehrilerimizle iftar sofrasında bir araya geldik. Allah, tutulan tüm oruçları kabul etsin. İftar yemeğine katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, Ramazan Ayı’nın mutluluk ve bereket içinde geçmesini diliyorum. Sevgi ve saygılarımla…” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

07-07-2022 - Yaşam

Pikniğe Engel Yok

Pikniğe Engel Yok

07-07-2022 - Yaşam