Yerel yönetimler düzeyinde Türkiye’nin en iyi ve kaliteli kreş hizmetlerinden birisini sunan Çankaya Belediyesi, çocuklara Ahlatlıbel Atatürk Parkında unutamayacakları bir mezuniyet töreni düzenledi.
Güzel havanın keyfini çıkaran çocuklar, mezuniyet mutluluklarını aileleri ile birlikte kutladı. İlköğretim hayatına merhaba diyen çocuklar, maskotlarla dans edip jonglör ve kukla gösterisiyle keyifli anlar yaşadı.
Çankaya Belediyesinin 15 kreşinden mezun olan 6 yaş grubu çocuklar kep atarak eğlenceyi zirveye taşıdı.
: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı
Gündem
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 11:51
Çankayalı Çocuklar Kep Attı
Çankaya Belediyesi kreşlerinden eğitim alarak ilköğretim hayatına adım atmaya hazırlanan çocuklar, şenlik havasında geçen mezuniyet töreninde kep atarak doyasıya eğlendi.
Gündem
08 Haziran 2024 - 11:51