İstanbul Beylikdüzü Spor Salonu’nda bu yıl 28’incisi düzenlenecek olan Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası öncesi, Başkan Topaloğlu'nu ziyaret eden Elanur Taylan ve Deniz Arel Şahin'e Kemer Belediyesi Karate Antrenörü Emin Akar eşlik etti.
Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şampiyonada ülkemizi temsil edecek sporculara başarılar diledi.
Sporcuların, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade eden Başkan Topaloğlu, "Kemer'imizin çocukları Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Antrenörümüz Emin Akar ve öğrencileri başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Çocuklarımız inşallah şampiyonadan madalya ile dönecekler. Kendilerine başarılar diliyorum." dedi.
Başkan Topaloğlu, ziyaret sonrasında sporculara çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.
: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı
Spor
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 16:35
Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu'na ziyaret
Kemer Belediyesi’nin milli karatecileri, 28. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası öncesi Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Spor
28 Mayıs 2024 - 16:35